دانلود سناریو صحرای مرگ برای بازی جنگ های صلیبی 2

نوشته شده توسط:احسان ده مرده | ۰ دیدگاه

دانلود سناریو صحرای مرگ برای بازی جنگ های صلیبی 2

 Stronghold Crusader 2: Economic Missions » Desert of Death

داستان سناریو :

سومین جنگ صلیبی یک لشکرکشی نظامی بود که توسط پاپ تحریک شد و پس از اینکه سلطان صلاح الدین ارتش صلیبی پادشاهی اورشلیم را شکست داد و شهر اورشلیم را فتح کرد، به پادشاهی های غرب فراخواند. جنگ صلیبی در سال 1189 به رهبری فیلیپ دوم آغاز شد. از فرانسه، ریچارد شیردل انگلستان و فردریک بارباروسا، امپراتور امپراتوری مقدس روم، که متأسفانه قبل از رسیدن به سرزمین مقدس درگذشت. جنگ صلیبی در سال 1192 با توافق صلح پایان یافت، اگرچه شهر اورشلیم توسط صلیبیون تسخیر نشده بود. فقط سواحل یافا تا بیروت می توانست در اختیار پادشاهی اورشلیم قرار گیرد و عکا که پس از یک محاصره طولانی توسط صلیبیون تصرف شده بود، پایتخت جدید شد. دسترسی رایگان به اورشلیم برای هر زائر مسیحی غیرمسلح تضمین شده بود.

از زمان اولین جنگ صلیبی، رهبران جنگ صلیبی چندین استحکامات در امتداد ساحل ایجاد کرده بودند تا امنیت مردم آنجا را تضمین کنند. کاملاً بدیهی است که ساخت آن قلعه های دلهره آور به انرژی و بارهای زیادی مصالح ساختمانی به ویژه سنگ نیاز داشت که در معادن محلی در صحرای نزدیک مورد بهره برداری قرار می گرفت.

اکنون نوبت شماست: دوک فردریک از سوابیا، پسر بارباروسا، به شما دستور داده است که مقدار لازم سنگ را برای تعمیر تمام دیوارها و برج های آسیب دیده آکا سازماندهی کنید. وظیفه دوم شما تهیه طلا است زیرا مزدوران اگر نتوانند به موقع حقوق خود را دریافت کنند، شورش می کنند. برای انجام ماموریت‌ها، یک معدن متروکه باستانی را انتخاب کرده‌اید که در مرزهای صحرا قرار دارد، به این امید که نیروهای عربی متخاصم شما را در آنجا ردیابی نکنند. تامین غذا ممکن است مشکل اصلی نباشد زیرا خوک ها به مقدار کمی قناعت می کنند و گوشت خوک برای استفاده به عنوان گوشت نمک در این مناطق شدید آب و هوایی مناسب است. پیشاهنگ شما، کهنه سرباز درویشی، به شما هشدار داده بود که در مورد طوفان های شنی که ممکن است به دلیل تغییرات دمای ناپایدار در تمام روز و شب رخ دهد، هشدار داده بود.

عنوان فایل لینک دانلود
دانلود سناریو صحرای مرگ برای بازی جنگ های صلیبی 2 عدم دسترسی عضویت / ورود
دانلود سناریو صحرای مرگ برای بازی جنگ های صلیبی 2 عدم دسترسی

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...