دانلود قسمت دوم مپ آب تاریک : الور برای جنگ های صلیبی

نوشته شده توسط:احسان ده مرده | ۰ دیدگاه

دانلود قسمت دوم مپ آب تاریک : الور برای جنگ های صلیبی

Dark Water: Ellur for stronghold crusider

داستان نقشه :

پس از ماه ها مبارزه، سرانجام کاتن ها تسلیم مراکی ها شدند که در طول این دوره کنترل تعدادی از جزایر همسایه را به دست می آورند. فتح جزیره کاته مهمتر از آن چیزی است که به نظر می رسد. این جزیره یک موقعیت استراتژیک کلیدی را در مسیرهای دریایی به امپراتوری اشغال می کند. در حالی که برخی از شهرها بدون مقاومت تسلیم می شوند، برخی دیگر مانند مسایر و ارموخ به مقابله می پردازند. جمعیت آنها قتل عام می شود و شهرها غارت می شوند. با منابع فراوان و ارتش قدرتمند، امپراتوری Merrakian به سرعت در حال رشد است.

در پایان این دهه، گسترش سرزمینی امپراتوری به بیشترین حد خود می رسد و بیشتر کل منطقه شمال شرقی را در بر می گیرد. برای مراکی ها، این آغاز دوران جدیدی از قدرت است. در اوج امپراتوری، مراکی ها پنج قلعه بزرگ دارند. سه بزرگ‌ترین آنها، پایگاه‌های قدرت آنها در امپراتوری، قلعه‌های الور، لوسل و مراکیس هستند. با این حال، این دوره از قدرت پس از دوره افول است. چند سال پس از مرگ حاکمش، امپراتوری دچار بی نظمی می شود و اتحاد سیاسی، فرهنگی و اقتصادی آن با اکثر متحدانش فرو می پاشد. امپراتور جدید نمی تواند خط مقدم را از دستاوردهای پدرش بگذراند و با درگیری های داخلی در سراسر امپراتوری به ویژه با جناح های مذهبی رو به رشد روبرو می شود. در همین حال، جنگ های طولانی و فزاینده Merrakian-Barwan، هر دو امپراتوری را در برابر ظهور یا گسترش ناگهانی دشمنان خسته و آسیب پذیر کرده است.

با توجه به ماهیت جنگ و زمین، مرزها دائماً توسط طرفین حمله به طرفین نقض می شود. نبردها از نظر تاکتیکی با هر دو رهبر مشتاق به دنبال صلح هستند. با درگیری‌های داخلی امپراتوری مراکین، حمایت از ارتش به آرامی شروع به کاهش می‌کند و دفاع آنها ضعیف می‌شود. روحیه سربازان به تشویق شدید محاصره شدگان که اکنون امیدهای رهایی را می بینند بدتر می شود. تلاری ها با در نظر گرفتن این فرصتی برای بازپس گیری سرزمین های از دست رفته، شروع به درگیری دائمی با مراکی ها در جنوب کردند. در حالی که مراکی ها ناامیدانه در تلاش هستند تا تسلط خود را در مرزهای مراکیس مستحکم کنند، گسترش Telaris به طور پیوسته به سمت شرق و در نهایت به مرزهای Lussail حرکت می کند. با پیشروی با ارتش عظیم 40000 سرباز، Telaris به سرعت قلعه Lusail "Ramal" را محاصره کردند. در روز نهم محاصره، مدافعان توسط موتورهای محاصره قدرتمند دشمن تسلیم می شوند. حمله بیشتر توسط ارتش تلاریس، مراکی ها را از رودخانه گیت به عقب می راند. پس از غارت و سوزاندن شهر، Telaris پایگاه خود را در Lusail ایجاد می کند.


دانلود قسمت اول

جزئیات فایل
اندازه نقشه400x400 (بزرگ)
تعداد بازیکن4
تعادل نامتعادل
سطح دشوارینرمال
ساخته شده با ورژن1.2

عنوان فایل لینک دانلود
دانلود قسمت دوم مپ آب تاریک : الور برای جنگ های صلیبی عدم دسترسی عضویت / ورود
دانلود قسمت دوم مپ آب تاریک : الور برای جنگ های صلیبی عدم دسترسی

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...