دانلود مپ فوق العاده زنده ماندن در صخره ها برای جنگ های صلیبی

نوشته شده توسط:احسان ده مرده | ۰ دیدگاه

دانلود مپ فوق العاده زنده ماندن در صخره ها برای جنگ های صلیبی (Survive on the Cliffs)

این نقشه داستان یک پادشاه ناشناس را روایت می کند که منطقه صخره را از حملات دشمن کنترل می کند، بیایید داستان را با هم بخوانیم.

داستان :

21 نوامبر 1123 : در دشت وسیع چمنی نزدیک شهر ازمیر، پادشاهی بر فراز صخره‌ای قرار داشت که توسط پادشاهی ناشناس محصور شده بود. پادشاه ناشناخته مدتها پیش بر این سرزمین حاکم بوده است و این سرزمین به دست دیگری افتاده است. بنابراین، خود پادشاه ناشناخته همیشه سعی می کند پادشاهی خود را حفظ کند و زنده بماند تا به دست دشمنان نیفتد. پادشاه فکر کرد "چرا آنها این سرزمین را می خواهند؟ دلیل اینکه آنها سرزمین عزیز من را کنترل می کنند چیست؟" شاه مدام به این فکر می کرد که چگونه این سرزمین به دست دشمنان بیفتد. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ هیچ چیز نمی تواند به این سوال پاسخ دهد.

22 نوامبر 1123 : پادشاه ناشناخته خود را برای مبارزه با 7 لرد آماده می کند که ریشه های آنها با او بسیار متفاوت است. پادشاه معتقد است که هیچ جفت تیر و تخته سنگی نمی تواند پادشاهی او را نابود کند. او بر این باور است که روزی این سرزمین به شکوفایی خود ادامه خواهد داد و همیشه آرام و بدون هیچ حمله ای از سوی اکثر دشمنان خواهد بود.

خیلی مهم 1: این اولین نقشه ای است که من آن را غیرممکن می کنم، بنابراین سعی کنید یک حریف متوسط ​​یا سخت بسازید بنابراین سعی کنید هر چه زودتر با توجه به خط داستانی یک حریف متوسط ​​یا سخت بسازید. من حریفی مانند رت (نارنجی)، ولف (زرد)، صلاح الدین (آبی)، ریچارد (سیاه)، خلیفه (بنفش)، نذیر (فیروزه ای) و اسنیک(سبز) را آزمایش کرده ام. با 3.000-40.000 طلا بازی کنید و نقشه غیرممکن را احساس کنید.

خیلی مهم 2: اگر نمی‌توانید با این نقشه غیرممکن بازی کنید، سعی کنید این نقشه را سخت کنید. اما با 7.000-20.000 بازی کنید و 5 یا 6 حریف را سخت کنید. لطفا اگر هنوز SHC را بازی می کنید، نظر دهید و به نقشه من امتیاز دهید. اگر برای این نقشه مشکل دارید می توانید از طریق ایمیل یا در این نظرات با من تماس بگیرید.

عنوان فایل لینک دانلود
دانلود مپ فوق العاده زنده ماندن در صخره ها برای جنگ های صلیبی (Survive on the Cliffs) عدم دسترسی عضویت / ورود
دانلود مپ فوق العاده زنده ماندن در صخره ها برای جنگ های صلیبی (Survive on the Cliffs) عدم دسترسی

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...