دانلود بازی قفل آبی BLUE LOCK Project World Champion v1.1.2 برای اندروید

نوشته شده توسط:احسان ده مرده | ۰ دیدگاه

بازی بلولاک برای اولین بار بین وب سایت‌های فارسی در وب سایت اکسوگیم برای اندروید

BLUE LOCK Project World Champion v1.1.2 apk

بازی BLUE LOCK Project World Champion نام اثری جدید در سبک ورزشی برای اندروید بوده که از روی انیمه‌ای به همین نام یعنی بلو لاک (قفل آبی) ساخته شده و فصل اول آن نیز به اتمام رسیده است. شما می‌توانید برای اولین بار در بین وب سایت‌های فارسی زبان این بازی را از وب سایت دانلود بازی اکسوگیم دریافت کنید. بازی قفل آبی تمام شخصیت‌های انیمه را دارد و می‌توانید با آن‌ها کم کم به تیمی بهتر تبدیل شوید. این بازی با مکانیک‌های کلاسیک ورزشی و عناصر استراتژیک نیاز به تصمیم گیری سریع دارد. می‌توان شخصیت‌های مختلف قابل بازی را انتخاب کرد و توانایی‌های آنها را با انواع مهارت‌های خاص توسعه داد. سپس، آنها را آموزش داده و برای هر رویداد ورزشی آماده خواهید کرد. اینکه چقدر تیم خود را خوب تمرین می‌دهید، نحوه عملکرد شما را در مسابقات تعیین می‌کند. بنابراین، شما باید تصمیمات استراتژیک بگیرید و منابع را به طور موثر مدیریت کنید. همین حالا این بازی زیبا را که دقیقا از روی انیمیشن بلولاک ساخته شده را از اکسوگیم مرجع دانلود بازی های کمیاب اندروید دانلود کنید و شخصیت های خود را برای حضور در تیم ملی ژاپن به بهترین شکل ممکن ارتقا دهید.

بازی BLUE LOCK Project World Champion یک بازی ورزشی جذاب و محبوب است که توسط استودیو KLabGames برای تلفن های هوشمند عرضه شده است. این بازی بر اساس مانگای BLUE LOCK ساخته شده است و شما در آن به عنوان یک مربی، بازیکنان فوتبال جوان را برای رقابت در قهرمانی جهانی آماده می کنید.

در این بازی، شما باید تیم خود را با بازیکنان با استعداد و پتانسیل بالا، تشکیل دهید و آنها را بهترین تاکتیک ها و استراتژی های ممکن آموزش دهید. هدف شما در این بازی، به دست آوردن جام قهرمانی جهانی و تبدیل شدن به بهترین تیم فوتبال جهان است.

بازی BLUE LOCK Project World Champion با گرافیکی بسیار زیبا و صداگذاری حرفه ای، تجربه ای بی نظیر از بازی فوتبال را برای شما به ارمغان می آورد. این بازی برای علاقمندان به بازی های ورزشی و فوتبال، پیشنهاد می شود.

داستان
"دستیار شما اخراج شده است."

من از شما می‌خواهم که از این به بعد بازیکنان را هدایت کنید."

به عنوان عضوی از تیم دستیار

شرکت کنندگان در پروژه "صخره آبی (زندان آبی)".

یک ذهن خلاق به دنبال یک "واکنش شیمیایی" جدید

به عنوان مربی برای بازیکنان خدمت کرد

بازی قفل آبی BLUE LOCK Project World Champion

ویژگی های BLUE LOCK Project World Champion APK
این همان داستان انیمه اصلی را دنبال می‌کند. این بازی بر اساس انیمه Blue Lock ساخته شده و داستان آن را از نزدیک دنبال می‌کند. این بازی دارای تمامی شخصیت‌های انیمه است و ساعت ها گیم پلی همه جانبه را ارائه می‌دهد.

تیم خود را توسعه دهید
تیم شما باید برای بهترین عملکرد خود در هر مسابقه آموزش ببیند. برای ایجاد هم افزایی ترین تیم، از مهارت های منحصر به فرد استفاده کنید.

وارد مسابقات شوید
با قهرمان شدن برتری خود را در مقابل تیم های دیگر ثابت کنید. هر برد همچنین می تواند برای ارتقاء تیم شما استفاده شود و به آنها برتری نسبت به حریفان خود بدهد.

انیمیشن و گرافیک منحصر به فرد
یک تجربه انیمه همهجانبه توسط گرافیک و انیمیشن های باکیفیت Blue Lock Project World Champion ارائه شده است. همچنین دارای یک موسیقی متن هیجان انگیز است که فضای بازی را بیشتر بهبود می بخشد.

بازی قفل آبی BLUE LOCK Project World Champion


بازی قفل آبی BLUE LOCK Project World Championعنوان فایل لینک دانلود
نسخه جدید 1.1.2 دانلود
نسخه جدید 1.1.2

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...