دانلود بازی Monopoly برای پلی استیشن 2

نوشته شده توسط:احسان ده مرده | ۰ دیدگاه

بازی Monopoly یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین بازی‌های رومیزی در جهان است که در سال ۱۹۳۵ توسط شارلز دارو تولید شد. این بازی بر اساس اقتصاد بازار و خرید و فروش املاک و مستغلات استوار است و هدف آن کسب بیشترین سود و افلاس رقباست. بازی Monopoly در بیش از ۱۰۰ کشور و به بیش از ۴۳ زبان مختلف عرضه شده است و نسخه‌های متعددی از آن با تغییرات جزئی در قوانین و طراحی صفحه بازی ساخته شده است.

بازی Monopoly چگونه انجام می‌شود؟
برای شروع بازی، هر بازیکن یک مهره را انتخاب می‌کند و آن را روی خانه «شروع» قرار می‌دهد. سپس هر بازیکن به ترتیب یک جفت تاس را پرتاب می‌کند و براساس تعداد چشم‌های تاس، مهره خود را به جلو حرکت می‌دهد. اگر بازیکن روی خانه‌ای قرار بگیرد که هنوز مالک ندارد، می‌تواند آن را از بانک خریداری کند یا صرف نظر کند. اگر بازیکن روی خانه‌ای قرار بگیرد که مالک دارد، باید به صاحب آن خانه اجاره بپردازد. اگر بازیکن روی خانه‌ای قرار بگیرد که جایزه یا جریمه دارد، باید یک کارت از پشته مربوطه بکشد و دستورات آن را اجرا کند.

بازی Monopoly دارای چندین عامل تصادفی است که باعث می‌شود نتایج آن پیش‌بینی نشود و همچنین دارای چندین استراتژی است که باعث می‌شود بازیکنان بتوانند تصمیمات خود را براساس شرایط بازار و منافع خود تعیین کنند.

نام بازی : Monopoly

مناسب برای تمامی سنین

ژانر بازی : Board

ناحیه انتشار : USA

منتشر کننده : Electronic Arts

تاریخ انتشار : October 20, 2008

پلتفرم : پلی استیشن 2 | PS2

توضیحات : برای اجرای این بازی در اندروید و ویندوز لازم است که شبیه ساز کنسول پلی استیشن 2 را نصب کنید.

شبیه ساز پلی استیشن 2 برای اندروید

شبیه ساز پلی استیشن 2 برای ویندوز

لینک های دانلود

لینک های دانلود آپلود بوی و آپلود با ترافیک نیم بها محاسبه میشود

توجه: گاهی اوقات لینک های دانلود به درستی کار نمی کنند و باز نمی شوند در اینصورت uploadb.me را به uploadboy.com که در ابتدای لینک دانلود است تغییر دهید.

عنوان فایل لینک دانلود
Download - 510 MB دانلود
Download - 510 MB

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...