دانلود بازی DOOMBLADE برای کامپیوتر

نوشته شده توسط:احسان ده مرده | ۰ دیدگاه

بازی DOOMBLADE یک بازی مترویدوانیا دو بعدی است که در آن شما نقش Gloom Girl را بازی می‌کنید، یک زن جوان که در زیرزمین تنها زندگی می‌کند. او یک روز به صورت اتفاقی DOOMBLADE را پیدا می‌کند، یک سلاح هوشمند و خشمگین که برای هزاران سال در زنجیرها بسته شده است. DOOMBLADE از Gloom Girl می‌خواهد که به او کمک کند تا از زیرزمین فرار کند و قدرت‌هایش را بازیابد و انتقامش را از Dread Lords بگیرد، گروهی از موجودات شیطانی که DOOMBLADE را زندانی کرده‌اند.

بازی DOOMBLADE یک بازی پر از اکشن و جنگ است که شما باید با استفاده از DOOMBLADE دشمنان خود را نابود کنید. شما می‌توانید DOOMBLADE را به عنوان یک تیرانداز، چاقو، شمشیر و چکش استفاده کنید و همچنین قابلیت‌های ویژه‌ای مانند Doom Drop، Wicked Wind و Nightmare Onion را فعال کنید. شما همچنین باید در دنیای بازی به کاوش بپردازید و منابع، سلاح‌های جدید، پازل‌ها و رازهای مخفی را پیدا کنید.

بازی DOOMBLADE دارای گرافیک خیره‌کننده، صدای گیرای و داستان جذاب است. شما می‌توانید در محیط‌های مختلف و خلاقانه بازی کنید، از جمله Gloomhaunt، New Wilderwood، Molded Mines و Power Sector. شما همچنین باید با بسیاری از دشمنان سخت و بالاترین سطح بازی، Dread Lords، مبارزه کنید.

بازی DOOMBLADE یک بازی منحصر به فرد و هیجان‌انگیز است که علاقه‌مندان به بازی‌های مترویدوانیا، سول-لایک و ساید-اسکرولر را رضایت خواهد داد. اگر دوست دارید یک بازی پر از چالش، جذاب و فانتزی تجربه کنید، DOOMBLADE را از دست ندهید.


DOOMBLADE PC-GOG | FitGirl Repack

دانلود بازی DOOMBLADE برای کامپیوتر

دانلود بازی DOOMBLADE برای کامپیوتر
عنوان فایل لینک دانلود
دانلود بازی DOOMBLADE-GOG با لینک مستقیم دانلود
دانلود فیت گرل DOOMBLADE-FitGirl Repack با لینک مستقیم دانلود
دانلود بازی DOOMBLADE-GOG با لینک مستقیم

دانلود فیت گرل DOOMBLADE-FitGirl Repack با لینک مستقیم

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...