ویدیوگیم : اولین تریلر گیم پلی مورتال کمبت 1

نوشته شده توسط:احسان ده مرده | ۰ دیدگاه

کمپانی برادران وارنر (Warner Bros. Games) و استودیوی ندررلم (NetherRealm) به تازگی از اولین تریلر گیم‌پلی بازی مورتال کامبت ۱ رونمایی کرده‌اند.

مورتال کامبت ۱ در جهان جدیدی اتفاق می‌افتد که توسط خدای آتش، لیو کانگ (Liu Kang)، خلق شده که البته قبل از رسیدن یک تهدید جدید، به طرز عجیبی در صلح به نظر می‌رسید. به عنوان مثال، به نظر می‌رسد که رقابت و درگیری دیرینه‌ی اسکورپیون و ساب‌زیرو کنار گذاشته شده است. حال تریلر جدیدی از بازی در مراسم Summer Game Fest 2023 منتشر شده که در کنار نمایش بخش‌هایی از گیم‌پلی، شخصیت‌های جدیدی را نیز معرفی می‌کند.

این تریلر جدید به طرفداران نگاهی به سیستم‌های مختلف گیم‌پلی بازی، از جمله فتالیتی‌ها، سیستم شخصیت همراه (Kameo Fighter) و بسیاری موارد دیگر را به طرفداران می‌دهد. سیستم Kameo Fighter در اصل به بازیکنان اجازه می دهد تا شخصیت‌هایی را در هنگام مبارزه برای کمک فرا خوانند. علاوه‌بر این، در حالی که برخی از شخصیت‌ها فقط جز شخصیت‌های همراه هستند، برخی از شخصیت‌ها در فهرست اصلی مبارزان ظاهر می‌شوند. همچنین همانطور که انتظار می‌رفت، مورتال کامبت ۱ مانند هر بازی قبلی این سری خونین و وحشیانه است.اولین تریلر گیم‌پلی بازی مورتال کامبت ۱

اولین تریلر گیم پلی مورتال کمبت 1از منظر روایی نیز تریلر نگاهی تازه به چندین مبارز افسانه‌ایی، همراه با نکاتی در مورد پیشینه‌ی آن‌ها ارائه می‌دهد. لیو کانگ با ایجاد یک عصر جدید به خاطر صلح، تاریخ را دوباره آغاز کرده است، در حالی که میلینا، خواهر دوقلوی کیتانا و وارث قانونی تاج و تخت اوت‌ورلد (Outworld)، به یک بیماری مخوف و کشنده مبتلا شده است.

جنگجویان لین کوئی و ساب‌زیرو در کنار اسکورپیون برای آینده‌ی این کلن مبارزه می‌کنند و در جایی دیگر ریدن و ***گ لائو برای خانواده و افتخار می جنگند. جانی کیج که بیشتر به دنبال محبوب ماندن از نظر طرفدارانش است، برای غرور خود می‌جنگد. از طرفی کنشی تاکاهاشی در تلاش برای بازیابی شمشیر سنتو و بازگرداندن نام و اعتبار خانوادگی‌اش است.

اولین تریلر گیم پلی مورتال کمبت 1بازی با اولین تریلر خود حضور جانی کیج (Johnny Cage)، میلینا (Mileena)، ***گ لائو (Kung Lao)، ریدن (Raiden)، ساب‌زیرو (Sub-Zero)، کیتانا (Kitana)، اسکورپیون (Scorpion)، لیو کانگ (Liu Kang) و شنگ سونگ (Shang Tsung) را به نوعی تایید کرد کرد. اکنون این فهرست با مجموعه‌ای از شخصیت‌های محبوب گسترش یافته است. از مبارزان جدیدی که برای بازی تایید شده‌اند، می‌توان به سونیا بلید (Sonya Blade)، کینو (Kano)، جکس (Jax)، کنشی (Kenshi)، گورو (Goro) و استرایکر (Stryker) اشاره کرد.

مورتال کامبت ۱ قرار است در تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر شود. این بدان معناست که حدودا سه ماه زمان برای استودیوی سازنده جهت بازاریابی باقی مانده است. این می‌تواند شامل افشای شخصیت‌های بیشتر، معرفی بسته‌های مختلف، مکانیک‌های گیم‌پلی، تیزرهای داستانی و غیره باشد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.


عنوان فایل لینک دانلود
دانلود اولین گیم پلی بازی مورتال کمبت 1 دانلود
دانلود اولین گیم پلی بازی مورتال کمبت 1

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...