نسخه‌های ویژه Starfield شامل اولین بسته الحاقی داستانی و دسترسی زودهنگام هستند

نوشته شده توسط:احسان ده مرده | ۰ دیدگاه

شرکت بتسدا (Bethesda) به صورت رسمی از چند نسخه‌ی مختلف بازی نقش‌آفرینی و مورد انتظار Starfield رونمایی کرده است.

نسخه استاندارد Starfield قیمتی ۷۰ دلاری دارد که شامل بازی اصلی است و از طریق Xbox Game Pass نیز در دسترس خواهد بود. نسخه Digital Premium و نسخه Constellation که قیمتی ۳۰۰ دلاری دارد، که شامل اولین بسته الحاقی داستانی بازی به نام Shattered Space به همراه پنج روز دسترسی اولیه قبل از انتشار رسمی این عنوان در ۶ سپتامبر همراه خواهد بود. همچنین هر دو نسخه شامل پوسته صورت فلکی، موسیقی متن بازی و کتاب هنری به عنوان لوازم دیجیتال هستند.

نسخه Constellation بازی Starfield که با یک نسخه دیجیتالی از بازی به جای یک نسخه فیزیکی همراه است، شامل یک مورد نمایشگر فولادی ساعت و کیس Starfield Chromonark و یک صورت فلکی خواهد بود. بازیکنانی که هر نسخه از این بازی را پیش‌خرید نمایند، بسته پوسته Old Mars که شامل Deep Mining Helmet & Pack and the Laser Cutter می‌شود را دریافت خواهند کرد. بتسدا برنامه‌هایی برای انتشار نسخه محدود کنترلر ایکس باکس و هدست این بازی را تأیید کرده است.

شرکت بتسدا اخیراً در دایرکت Starfield اطلاعات و جزئیات مفصلی از این عنوان را به اشتراک گذاشته است. نمایش اخیر یک ساعته این اثر، ویژگی‌های مختلف بازی از جمله خلق شخصیت، اکتشاف در کهکشان و موارد دیگر را به نمایش می‌گذارد.

بازی Starfield در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۵ شهریور ۱۴۰۲) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلتفرم PC و سرویس ایکس باکس گیم پس منتشر خواهد شد.

نسخه‌های ویژه Starfield شامل اولین بسته الحاقی داستانی و دسترسی زودهنگام هستند

منبع

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...