مجموع فروش The Elder Scrolls 5: Skyrim به بیش از ۶۰ میلیون نسخه رسید

نوشته شده توسط:احسان ده مرده | ۰ دیدگاه

شرکت بتسدا (Bethesda) آخرین آمار فروش بازی نقش‌آفرینی جهان باز و محبوب The Elder Scrolls 5: Skyrim را به اشتراک گذاشت. بر این اساس، فروش این عنوان تحسین شده تاکنون از مرز ۶۰ میلیون نسخه عبور کرده است.

بتسدا گیم استودیوز (Bethesda Game Studios) هرگز با موفقیت های انتقادی و تجاری عناوین خود غریبه نبوده و بدون شک The Elder Scrolls 5: Skyrim بزرگ‌ترین موفقیت این توسعه‌دهنده محسوب می‌شود. این اثر که اولین بار در سال ۲۰۱۱ منتشر گردید، به عنوان یکی از بهترین عناوین تاریخ در مدیوم گیمینگ محسوب شد و در همین راستا از لحاظ فروش نیز موفقیت‌های بزرگی را کسب کرده است.

تاد هاوارد (Todd Howard)، رئیس بتسدا گیم استودیوز، که سابقه کارگردانی عنوان The Elder Scrolls 5: Skyrim را در کارنامه خود دارد، مصاحبه با رسانه IGN اعلام کرد فروش جهانی این بازی از زمان عرضه تاکنون بر روی همه پلتفرم‌ها به بیش از ۶۰ میلیون نسخه رسیده است.

بتسدا آخرین بار در اواخر سال ۲۰۱۶ آمار فروش بازی The Elder Scrolls 5: Skyrim را ارائه داد و در آن زمان فروش اثر مذکور به بیش از ۳۰ میلیون واحد در سراسر جهان رسیده بود. این موضوع نشان می‌دهد که در کمتر از هشت سال، فروش این عنوان محبوب دو برابر شده است.

منبع

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...