ویدیوی جدید Assassin’s Creed Mirage بازگشت به ریشه‌ها از طریق مخفی‌کاری و پارکور را نمایش می‌دهد

نوشته شده توسط:احسان ده مرده | ۰ دیدگاه

بازی اکشن ماجراجویی Assassin’s Creed Mirage قصد دارد بازگشتی باشکوه و تمام عیار به ریشه‌ای این مجموعه باشد و یک ماجراجویی کلاسیک را به ارمغان بیاورد.

یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین بخش‌های سری Assassin’s Creed، پارکور و انعطاف آن است. در نسخه‌های Valhalla ،Origins و Odyssey شاهد تاکید و تمرکز کمتری روی ساختار پارکور بودیم، اما Mirage در قالب یک محیط شلوغ باز می‌گردد و قرار است دوباره یک پارکور منعطف، روان و جذاب را ارائه دهد.

بر اساس صحبت‌های سازندگان، Mirage رویکردی مشابه با بازی‌های Ezio را پیش گرفته و طراحی مراحل و ساختار، بیش از نسخه‌های اخیر عمودی شده است. در این میان، زمانی که از دیوار بالا نمی‌روید یا روی پشت‌بام‌ها حرکت نمی‌کنید، بازی شما را در کوچه‌های تنگ قرار می‌دهد و در این مسیر تعداد زیادی مانع تعبیه شده است تا پارکور حیاتی باشد. همچنین، توسعه‌دهندگان از ابتدا دوباره روی سیستم انیمیشن سری کار کرده‌اند تا شاهد یک پارکور کامل و جذاب باشیم.

تعدادی از قابلیت‌های پارکور نسخه‌های قدیمی مانند آویزان شدن برای عبور از یک گوشه، استفاده از بالابرها برای انتقال سریع به پشت‌بام و عبور از موانع در بازی وجود دارد. تیم سازنده، شخصیت اصلی بازی، بسیم، را بسیار سریع‌تر از پروتاگونیست Valhalla توصیف می‌کند.

یوبیسافت روی هوش‌مصنوعی دشمنان نیز کار کرده است و حالا آن‌ها می‌توانند به شیوه‌های مختلف جلوی مخفی‌کاری شما را بگیرند و با شما مبارزه کنند. دشمنان تنوع قابل توجه‌ای خواهند داشت و شاهد کماندارانی خواهیم بود که به سمت عقاب کاراکتر اصلی تیرندازی می‌کنند تا برای مدتی به آن دسترسی نداشته باشد؛ دشمنان نیزه‌دار نیز در بازی وجود دارند که اگر در بوته‌ها پنهان شده باشید، با فرو کردن نیزه در آن‌ها، شما را پیدا می‌کنند. دشمنانی نیز شیپور در اختیار خواهند داشت تا با استفاده از آن، به همراهان خود خبر دهند و موقعیت شما را فاش کنند.

در این میان، Mirage از مبارزات فاصله گرفته و تمرکز کمی روی نبردهای مستقیم دارد. در حقیقت، سازندگان مبارزات را آخرین گزینه برای بسیم می‌دانند و رویکرد اصلی را برنامه‌ریزی و شکار با استفاده از سایه‌ها توصیف می‌کنند. پلیرها از طرق مختلفی می‌توانند دشمنان را به قتل برسانند و انیمیشن‌های گوناگونی برای مبارزات و قتل‌های مخفیانه وجود خواهد داشت. از سوی دیگر، ماموریت‌های بلک باکس (Black Box) نیز باز خواهند گشت که در آن‌ها باید رویکرد خود در قبال انجام ماموریت را مشخص کنید.

در بازی اهداف مختلفی که از اعضای فرقۀ Order of the Ancients محسوب می‌شوند را باید به قتل برسانید. برای نابودسازی اهداف، بسیم باید در مورد آن‌ها تحقیق کند، نحوۀ جابه‌جایی آن‌ها در سطح شهر و هویتشان را شناسایی کند، اطلاعات پیرامون آن‌ها را به دست بیاورد و تمامی این موارد را با متحدان خود به اشتراک بگذارند تا نهایتاً بتواند در زمان مناسب آن‌ها را به قتل برساند. Bureaus از بازی‌های قبلی نیز باز خواهد گشت که ماموریت‌های قراردادی «نجات» و «قتل» را به شما می‌دهند.

همچنین، یوبیسافت تایید کرد که Assassin’s Creed Mirage فیلتری تصویری را در خود جای داده است که حال و هوای اثر را شبیه به نسخۀ اول می‌کند.

منبع گیمفا

عنوان فایل لینک دانلود
کیفیت 720 دانلود
کیفیت 1080 دانلود
کیفیت 720

کیفیت 1080

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...