Marvel's Spider-Man 2 در اکتبر امسال عرضه می شود

نوشته شده توسط:احسان ده مرده | ۰ دیدگاه

به تازگی در رویداد Summer Game Fest 2023، تاریخ انتشار بازی Marvel's Spider-Man 2 اعلام شد. براساس این اعلام، بازی Marvel's Spider-Man 2 در ماه اکتبر امسال به بازار عرضه خواهد شد. این اطلاعات جدید، توسط تیم توسعه دهنده بازی، Insomniac Games، در این جریان این رویداد با طرفداران به اشتراک گذاشته شد. با اکسوگیم همراه باشید.

بازی Marvel's Spider-Man 2، که توسط سونی اینتراکتیو انترتینمنت ساخته شده است، نسخه دوم بازی اصلی Spider-Man است. در این نسخه، بازیکنان قادر خواهند بود نقش پیتر پارکر (اسپایدرمن) و مایلز مورالس (اسپایدرمن دوم) را به عهده بگیرند و در شهر نیویورک با موجودات خبیث و مجرمان مبارزه کنند. بازیکنان قادر خواهند برای اولین بار در سری بازی‌های Spider-Man با این دو شخصیت همزمان بازی کنند.

با توجه به موفقیت بازی اول و جذابیت تریلر‌ها و تصاویر منتشر شده، انتظارات برای Marvel's Spider-Man 2 بسیار بالا است. هواداران این سری از بازی‌ها هم اکنون در شوق انتشار در ماه اکتبر هستند و منتظر تجربه جدید و هیجان انگیزی از دنیای Spider-Man هستند.

 اگرچه هیچ ویدیوی جدیدی از گیم پلی جدید بازی دریافت نکردیم، اما دو تصویر مفهومی جدید از دشمنان اصلی بازی، کریون و ونوم، به اشتراک گذاشته شد.

ونوم در تریلر اصلی بازی اسپایدرمن 2 معرفی شد، اما ما به جز چهره‌اش در انتهای کلیپ، هیچ چیز بیشتری ندیدیم. این تصویر مفهومی، نخستین نگاه ما به نسخه Insomniac از این شخصیت است. وقتی درباره هویت وی پرسیده شد، اینتیهار تنها گفت که او ادی بروک نیست و این مرد درون سیمبیوت هنوز شخص مبهمی می باشد که نمیدانیم چگونه شخصیت خاصی دارد. اما اگر شما بازی اسپایدرمن سال 2018 را انجام داده باشید، احتمالاً حدس نسبتا خوبی درباره شخصیت ونوم دارید. برای مشاهده مصاحبه کامل، ویدیوی زیر را ببینید.

Marvel's Spider-Man 2 در اکتبر امسال عرضه می شود

Marvel's Spider-Man 2
Marvel's Spider-Man 2
عنوان فایل لینک دانلود
ویدیو مصاحبه درباره Marvel's Spider-Man 2 دانلود
ویدیو مصاحبه درباره Marvel's Spider-Man 2

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...