در Counter-Strike 2 می‌توانید آیتم‌های خریداری شده را دوباره با همان قیمت بفروشید

نوشته شده توسط:احسان ده مرده | ۰ دیدگاه

اگر برای شما هم پیش آمده که به اشتباه آیتمی خریده‌اید که به آن نیازی ندارید، خبر خوب اینکه در Counter-Strike 2 می‌توانید پول خود را دوباره به جیب برگردانید.

اخیراً ولو (Valve)، با انتشار توییت‌هایی به انتشار اخبار جدید از بازی فوق‌العاده مورد انتظار Counter-Strike 2 پرداخته است. این شرکت در صفحه رسمی خود نوشت که چند گزینه بسیار مطلوب و کارآمد در بازی مذکور تعبیه کرده است که به نظر می‌رسد تمام آن‌ها از ساخته استودیو ریوت گیمز (Riot Games) یعنی Valorant الهام گرفته شده‌اند.

یکی از این گزینه‌ها، به افرادی که به اشتباه اسلحه یا قطعه‌ای خریداری کرده‌اند، این امکان را می‌دهد که آیتم مورد نظر را بفروشند و دوباره پول خود را باز پس بگیرند. بازیکن بعداً می‌تواند این پول را برای خرید هر آیتمی که دوست دارد، خرج کند. ویژگی بزرگ بعدی مربوط به سیستم Loadout می‌شود؛ به این صورت که پلیرها می‌توانند با ۱۵ اسلحه در ۳ دسته‌بندی متفاوت به مسابقات وارد شوند. این Loadout‌ها به‌صورت جداگانه برای هر دو گروه Terrorist و Counter Terrorist قابل ساخت خواهند بود.

هنگامی که Counter-Strike 2 برای اولین بار در ماه مارس رونمایی شد، تعداد بازی‌بازان نسخه Global Offensive باری دیگر اوج گرفت و به رکورد ۱.۵ میلیون پلیر همزمان دست یافت. برای اینکه بیشتر بتوانیم تاثیر نسخه دوم سری را روی این بازی احساس کنیم، باید به خاطر بیاوریم که رکورد قبلی مربوط به دوران شیوع ویروس COVID-19 و قرنطینه جهانی می‌شد و در آن زمان تعداد پلیرهای این بازی به ۱.۳ میلیون نفر رسیده بود.

Counter-Strike 2 در تاریخ نامشخصی از تابستان سال جاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.


در Counter-Strike 2 می‌توانید آیتم‌های خریداری شده را دوباره با همان قیمت بفروشید

منبع

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...