دانلود بازی V Rising برای کامپیوتر

نوشته شده توسط:احسان ده مرده | ۰ دیدگاه

بازی V Rising یکی از بازی‌های جدید و مورد توجه در سبک بقا و کرفتینگ است که توسط استودیوی Stunlock Studios ساخته و منتشر شده است. این بازی شما را به دنیایی می‌برد که در آن خون‌آشام‌ها حکمفرما هستند و باید برای زنده ماندن، منابع را جمع‌آوری کرده، پایگاه خود را بسازید و از دشمنان خود دفاع کنید. در این مطلب، قصد داریم نگاهی به ویژگی‌ها و امکانات این بازی داشته باشیم.

V Rising یک بازی آنلاین است که می‌توانید به تنهایی یا با دوستان خود در آن شرکت کنید. شما در ابتدای بازی، یک خون‌آشام را انتخاب می‌کنید و می‌توانید ظاهر و مهارت‌های او را شخصی‌سازی کنید. سپس وارد جهان باز و بزرگ بازی می‌شوید که شامل مناطق مختلف از جمله جنگل‌ها، روستاها، قلعه‌ها و غارها است. در این جهان، شما باید منابع مختلف را پیدا کرده و استخراج کنید تا بتوانید اقلام و تجهیزات لازم را تولید کنید. برخی از منابع عبارتند از چوب، سنگ، فلز، پارچه، خون و ... .

بعد از تولید منابع، شما می‌توانید پایگاه خود را بسازید و گسترش دهید. پایگاه شما محل زندگی، استراحت و نگهداری اقلام شما است. شما می‌توانید پایگاه خود را با سطح‌بندی، تزئینات، دفاعات و تله‌های مختلف بهبود بخشید. همچنین می‌توانید پایگاه خود را به چالش بکشید و با سایر بازیکنان در جنگ قلمرو به رقابت بپردازید.

V Rising یک بازی اکشن RPG نیز هست که شما در آن با دشمنان مختلف از جمله حیوانات، ارواح، هیولاها و خون‌آشام‌های دیگر روبرو می‌شوید. شما می‌توانید با استفاده از سلاح‌های نزدیک برد یا دور برد، قدرت‌های خون‌آشامانه و تکنیک‌های نبرد به مبارزه بپردازید. هرچقدر بتوانید خون بیشتری بخورید، قدرت شما بالاتر خواهد رفت.

V Rising – Secrets of Gloomrot (Early-Access) PC-GOLDBERG


A Vampire Survival Experience

Awaken as a weakened vampire after centuries of slumber. Hunt for blood to regain your strength while hiding from the scorching sun to survive. Rebuild your castle and convert humans into your loyal servants in a quest to raise your vampire empire. Make allies or enemies online or play solo locally, fend off holy soldiers, and wage war in a world of conflict.

Will you become the next Dracula?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64 bit

Processor: Intel Core i5-6600, 3.3 GHz or AMD Ryzen 5 1500X, 3.5 GHz

Memory: 12 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti, 2 GB or AMD Radeon R7 360, 2 GB

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 7 GB available space

Additional Notes: Minimum System Requirements might change in the future

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64 bit

Processor: Intel Core i5-11600K, 3.9 GHz or AMD Ryzen 5 5600X, 3.7 GHz

Memory: 12 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1070, 8 GB or AMD Radeon RX 590, 8 GB

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 7 GB available space

Additional Notes: Recommended System Requirements might change in the futureدانلود بازی V Rising – Secrets of Gloomrot (Early-Access)-P2P:

عنوان فایل لینک دانلود
پارت اول دانلود
پارت دوم دانلود
پارت اول

پارت دوم

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...